پیام تبریک فرماندار مسجدسلیمان به مناسبت فرارسیدن روز ارتش

دکتر پاکدل فرماندار مسجدسلیمان در پیامی فرا رسیدن روز ارتش را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مسجدسلیمان متن این پیام بشرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز ما ملت ایران اهتمام فرزندان خود را در سنگرهاى دفاع و امنیت پاس مى داریم و استوارى گام هایشان را در صیانت از هستى وطن و تمامیت ارضی را یک افتخار تلقی و بدان می بالیم.

صلابت امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران،رزم آزمایانِ ایران زمین که طلایه دارِ میهن و ارتشی که با روحِ مقاومت آمیخته و با هیاهو و تکاپو عجین است،شما مردان خدا میراث دار خون شهیدان هستید و روحیه خستگی ناپذیر شما بیدار دلان ارتش جمهوری اسلامی و محافظان این مرز و بوم،حقیقتا مایه مباهات و غرور این ملت قهرمان پرور است.
بی شک شما به معنای واقعی صیانت از این انقلاب را جلوه گر هستید،حالا ارتش جمهوری اسلامی ایران با کوله باری از تجربیات اهدافی را دنبال می کند که نتیجه آن استقلال نظام جمهوری اسلامی ایران است و امروز عزت ملی، سعادت و سربلندی نظام جمهوری اسلامی، داشتن این ارتش قدرتمند و سپاه مقتدر است.

اینجانب ضمن پاسداشت مقام شهیدان انقلاب به ویژه شهدای ارتش قهرمان،این روز بزرگ و غرور آفرین را به محضر ارتش عزیز تبریک و تهنیت عرض می کنم و از خداوند کریم،استواری گام های ارتشیان انقلاب اسلامی را در راستای صیانت از تمامیت ارضی کشور خواهان و خواستارم.

محمد پاکدل
فرماندار شهرستان مسجدسلیمان