برگزاری چهل و پنجمین قرارگاه کنترل بیماری کرونا شهرستان مسجدسلیمان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مسجدسلیمان صبح امروز(دوشنبه)با حضور فرماندار مسجدسلیمان و جمعی از مدیران ادارات،جلسه چهل و پنجمین قرارگاه کنترل بیماری کرونا این شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.
فرماندار مسجدسلیمان در این جلسه ضمن تسلیت فرارسیدن ایام شهادت امام علی(ع)گفت:با توجه ماه رمضان و شب های قدر ضرروی است تا در مراسمات شب قدر پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی رعایت شود و حتما در فضاهای باز با رعایت فاصله برگزار گردند.
وی ادامه داد:در شب های گذشته بخوبی نظارت های لازم هم بر مراسمات و مساجد صورت گرفت و در این زمینه همکاری شبکه بهداشت و سازمان تبلیغات قابل تقدیر است.
پاکدل افزود:پس از واکسیناسیون افراد دیالیزی،سرطانی و افراد بالای ۸۰ سال،بزودی مکان های مناسبی برای واکسیناسیون در نظر گرفته خواهد شد تا با یک تقسیم بندی دقیق بتوانیم واکسیناسیون همگانی را اجرا کنیم.
رئیس قرارگاه کنترل بیماری کرونا شهرستان مسجدسلیمان در بخشی دیگر از سخنان تاکید کرد:جمع آوری آگهی های ترحیم در سطح شهر و مسدودسازی آرامستان ها همانند قبل باید ادامه پیدا کند و لازم است یادواره بزرگداشت هنرمند فقیدبختیاری بهمن علاالدین که بزودی قرار است برگزار شود با نظارت و هماهنگی شبکه بهداشت و اماکن برگزار گردد.
وی یادآور شد:سپاه و بسیج در بحث پیشگیری و کنترل بیماری کرونا در قالب طرح شهید قاسم سلیمانی بخوبی عمل کرده است و همه ادارات در این زمینه باید همکاری لازم را داشته باشند.