فرماندار مسجدسلیمان در جلسه بررسی مشکلات واحدهای دانشگاهی:راه اندازی دانشگاه فرهنگیان در مسجدسلیمان یکی از خدمات ماندگار محسوب می شود که می تواند منشاء خدمات و تربیت معلمان در منطقه باشد/لزوم توجه بیشتر به دانشگاه پیام نور مسجدسلیمان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مسجدسلیمان،ظهر امروز(جمعه) با حضور فرماندار مسجدسلیمان، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، دکتر فرخی معاون وزارت علوم و تحقیقات، روسای دانشگاه های آزاد و پیام نور استان خوزستان و روسای دانشگاه های آزاد، پیام نور، علمی کابردی و فرهنگیان ۴ شهرستان، جلسه بررسی مشکلات واحدهای دانشگاهی چهار شهرستان با دعوت‌ نماینده شهرستان در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان برگزار شد.

فرماندار مسجدسلیمان در این جلسه ضمن تاکید بر اهمیت مراکز دانشگاهی در رشد و توسعه منطقه گفت:خوشبختانه در چند مدت گذشته توانستیم اقدامات خوبی را در مسیر حل مشکلات واحدهای دانشگاهی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی انجام دهیم که یکی از مهم ترین این اقدامات، حل مشکلات املاک این دانشگاه است.

وی ادامه داد:راه اندازی دانشگاه فرهنگیان در مسجدسلیمان یکی از خدمات ماندگاری است که می تواند منشاء خدمات و تربیت معلم برای شهرهای همجوار باشد.

پاکدل افزود: دانشگاه پیام نور مسجدسلیمان نیازمند توجه بیشتر می باشد و این مشکلات واحدهای دانشگاهی باعث کاهش چشمگیر تعداد دانشجویان هم شده است.

علیرضا ورناصری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی هم در این جلسه بر لزوم توجه بیشتر و توانمند سازی واحدهای دانشگاهی تاکید کرد.