مصوبات ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا برای همه نهادها و دستگاه های اجرایی لازم الاجرا می باشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان جلسه قرارگاه پیشگیری و مقابله با کرونا شهرستان با حضور فرماندار و اعضای این قرارگاه برگزار شد. دراین جلسه رضا رضایی فاضل سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان ضمن تقدیر از نقش آفرینی مردم در رعایت دستورالعمل های بهداشتی افزود: مردم با رعایت نکات بهداشتی به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا کمک کنند و همین باعث شده است که در حال حاضر شهرستان در وضعیت آبی قرار داشته باشد. وی ادامه داد: البته این مسئله بسیار شکننده است و در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی مجددا در وضعیت مخاطره آمیز قرار خواهیم گرفت.

رضایی فاضل در بخش دیگری از سخنان خود گفت: مصوبات ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا برای همه نهادها و دستگاه های اجرایی لازم الاجرا می باشد و در صورت تخلف با عوامل آن برخورد خواهد شد. وی با اشاره به فرا رسیدن فصل گرما بر توجه مسئولان به بهداشت آب آشامیدنی مردم تاکید کرد و افزود: مسئولان اداره آب و فاضلاب و بهداشت و درمان ضمن نظارت بر رعایت نکات بهداشتی و کلرینه کردن آب شرب کمک کنند تا از بروز بیماری های واگیر در این شهرستان جلوگیری شود.

وی اطلاع رسانی سریع و آگاه سازی مردم را ضروری عنوان کرد و افزود: رمز موفقیت و شکست بیماری منحوس کرونا در این شرایط اطلاع رسانی دقیق، سریع ، مناسب و علمی به مردم است. رضایی فاضل در پایان سخنان خود از مردم خواست برای حفظ سلامت خود و خانواده های شان از حضور در مجالس عزا و عروسی خودداری و در صورت ضرورت با رعایت پروتکل های بهداشتی حضور یابند.