سرپرست فرمانداری در دیدار با مدیر عامل پتروشیمی مسجد سلیمان مطرح کرد: راه اندازی پتروپالایش برای مسجد سلیمان یک ضرورت است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان، رضا رضایی فاضل سرپرست فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان در دیدار با سعید آتشباری مدیرعامل پتروشیمی در خصوص مسایل مختلف از جمله ثبات شغلی کارگران، راه اندازی پتروپالایش و مسئولیت های اجتماعی پتروشیمی مسجد سلیمان گفتگو کردند.

در این دیدار رضایی فاضل با تاکید بر ثبات شغلی کارگران پتروشیمی مسجد سلیمان اظهار داشت: خواهان ثبات شغلی کارگران در پتروشیمی هستیم تا کارگران با خیال آسوده به کار خود ادامه دهند.

وی افزود: استفاده از نیروهای بومی در ‌پتروشیمی مسجد سلیمان یک ضرورت است و خوشبختانه تاکنون از نیروهای بومی استفاده شده است.

رضایی فاضل تصریح کرد: راه اندازی پتروپالایش یک خواسته مهم مردم مسجد سلیمان است و مسئولین با تمام توان به دنبال راه اندازی این پروژه هستند و با افتتاح این پروژه عظیم مشکل بیکاری بسیاری از جوانان شهرستان حل خواهد شد.

رضایی فاضل در پایان به مسئولیت های اجتماعی پتروشیمی اشاره کرد و گفت: صنایع باید به شهرها و روستاهای هم جوار خود خدمات لازم را ارائه دهند زیرا مسئولیت های اجتماعی در قانون برای صنایع تعریف شده است و انتظار داریم پتروشیمی مسجد سلیمان به مسئولیت های اجتماعی خود در قبال مردم شهرستان عمل کند.

آتشباری مدیر عامل پتروشیمی مسجد سلیمان در این دیدار گفت: ثبات شغلی کارگران در پتروشیمی از اولویت های برنامه های کاری بنده است و تضمین های لازم را برای حفظ و بکارگیری کارگران بومی در پتروشیمی داده شده است.

آتشباری افزود: راه اندازی پتروپالایش برای مردم مسجد سلیمان یک ضرورت است و با تمام توان جهت افتتاح این پروژه قدم برخواهیم داشت.

مدیر عامل پتروشیمی مسجد سلیمان بیان داشت: پتروشیمی در عمل به مسئولیت های اجتماعی خود را موظف می داند و تلاش خواهیم کرد تا در جهت توسعه شهرستان به مسئولیت های اجتماعی خود عمل کنیم.