سرپرست فرمانداری مسجد سلیمان: با متخلفان در بازار بدون مماشات برخورد قاطع می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان؛ رضا رضایی فاضل سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان در نشست ستاد تنظیم بازار شهرستان از برخورد قاطع و قانونی با اخلالگران در بازار خبر داد.

رضایی فاضل روز شنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار با اشاره به تخلف برخی از اصناف اظهار داشت: با اصنافی که بخواهند از این فرصت و مشکلات معیشتی مردم سوء استفاده کنند و با احتکار و گرانفروشی فشار بر مردم وارد کنند با جدیت برخورد می شود.

سرپرست فرمانداری مسجد سلیمان اختلاف قیمت، گرانفروشی و کم فروشی را از جمله موارد تخلف در بازار نام برد و گفت: برخورد با اصناف متخلف از سوی ادارات و دستگاه های ذیربط باید با قاطعیت انجام گیرد و در کنترل و تنظیم بازار تاثیرگذار باشد، البته بسیاری از صنوف انصاف را رعایت می کنند و اجناس را با قیمت مصوب عرضه می کنند.

رییس ستاد تنظیم بازار شهرستان مسجد سلیمان در ادامه با اشاره به نظارت جدی بازرسین و دستگاه های نظارتی بر بازار گفت: گشت ویژه نظارت بر اصناف با حضور ادارات، نهاد ها و دستگاه های ذیربط از روزهای گذشته برای تنظیم و کنترل بازار آغاز شده و با اصناف متخلف برخورد و در صورت نیاز پلمپ خواهند شد.

رضایی فاضل افزود: مردم بر اساس نیاز، مایحتاج خود را تهیه کنند و از خریدهای احساسی خودداری کنند، و مطمئن باشند مسئولین درصدد ایجاد آرامش در بازار هستند تا مردم با خیال آسوده و هزینه کم به کالاهای اساسی دسترسی داشته باشند.

در ادامه این نشست جلسه شورای آرد و نان با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان برگزار شد، وی در این جلسه بیان داشت: مردم از وضعیت آرد و نان و کیفیت آن ناراضی هستند و خواستار برخورد با کم فروشی و گران فرووشی هستند زیرا متاسفانه کیفیت نان در شهرستان مورد قبول مردم نبوده است.

رضایی فاضل تصریح کرد: با سرکشی بازرسین و دستگاه های نظارتی از وضعیت نانوایی ها، طی روزهای آینده با نانوایی های متخلف برخورد جدی خواهد شد. همچنین تشدید بازرسی ها و برخورد قاطع با متخلفین و کم فروشان، عرضه خارج از شبکه آرد و عدم پخت در ساعت اعلامی پخت نان توسظ دستگاه های نظارتی و بازرسی انجام خواهد گرفت تا نان با قیمت و کیفیت مناسب به دست مردم برسد.

وی تاکید کرد: یارانه نان حذف نشده است و نان با همان قیمت گذشته در سطح شهر توزیع می شود.