جلسه شورای اداری مسجد سلیمان با حضور مدیران شهرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان؛ جلسه شورای اداری شهرستان با حضور حجت الاسلام سید احمدی امام جمعه، رضا رضایی فاضل سرپرست فرمانداری، سرهنگ بهاروند فرمانده نیروی انتظامی، سرهنگ محمودی فرمانده سپاه و مدیران ادارات شهرستان مسجد سلیمان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

رضا رضایی فاضل سرپرست فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان در ابتدا با تبریک عید فطر و هفته معلم و خیر مقدم به اعضای شورای اداری اظهار داشت: مدیران و مسئولین موظف هستند بر اساس برنامه های از پیش تعیین شده در راستای توسعه و پیشرقت شهرستان قدم بردارند.

رضایی فاضل اضافه کرد: مردم از ما مسئولین انتظار دارند تا شرایطی فراهم کنیم تا در رفاه و امنیت اقتصادی زندگی کنند و این وظیفه ما را دوچندان کرده است.

وی افزود: دولت مردمی با یک نگرش جدید سکان را در دست گرفته است و مردم هم به خاطر این که مشکلاتشان حل شود به این دولت رأی داده اند و هر مدیری که در راستای کاهش مشکلات مردم قدم بر ندارد جایی در سیستم مدیریتی شهرستان نخواهد داشت.

سرپرست فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان تصریح کرد: مدیران در شهرستان با ارتباط مستمر با مدیران کل استان مشکلات ادارات خود را مرتفع کنند؛ بعنوان مثال در طرح اقدام ملی مسکن سعی شود در یک جانمایی درست با دیدن همه جوانب بطوریکه از نظر زیر ساخت در آینده با مشکل روبرو نشود ساخت و سازها انجام شود.

وی ادامه داد: مدیران در ستاد تنظیم بازار در رسیدن کالاهای اساسی با کمترین قیمت به دست مردم تلاش کنند و دستگاه های نظارتی و بازرسی به صورت مستمر با نظارت بر بازار با دلالان و سوداگران مبارزه کنند تا آرامش در بازار حکفرما شود.

رضایی فاضل با اشاره به مسئولیت های اجتماعی شرکت نفت نسبت به شهرستان تاکید کرد و بیان داشت: صنایع باید مسئولیت های اجتماعی خود را نسبت به شهرها و روستاهای هم جوار انجام دهد و نفت با توجه به قدمت چند ده ساله در مسجد سلیمان موظف است مسئولیت خود را در قبال توسعه شهرستان قبول کند، همچنین مسئولان حوزه بهداشت و درمان در خدمت رسانی به مردم تلاش خود را بیشتر کنند زیرا مردم از خدمات بهداشت و درمان در شهرستان ناراضی هستند.

رییس شورای اداری شهرستان به وظایف ادارات در توجه به ورزش شهرستان اشاره کرد و گفت: دستگاه ها، ادارات و سازمان ها موظف هستند با همکاری با اداره ورزش و جوانان شهرستان و در اختیار گذاشتن امکانات از ورزش مسجد سلیمان حمایت کنند.

حجت الاسلام سید احمدی: راه اندازی پتروپالایش دغدغه مردم مسجد سلیمان است

حجت الاسلام سید احمدی امام جمعه شهرستان مسجد سلیمان در این نشست اظهار داشت: مسئولین بدانند هرکاری که برای خدا و رضایت مردم باشد ارزش و پاداش دارد.

حجت الاسلام سیداحمدی افزود: کشور در معرض جراحی بزرگ اقتصادی قرار گرفته است و معاندین در خارج از کشور با جنگ روانی درصدد ناامید کردن مردم هستند. مسئولین و رسانه ها موظف هستند در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب با روشنگری و جهاد تبیین برای مردم، از فشارهای روانی این جراحی بزرگ اقتصادی کم کنند. شرایط فعلی جامعه باعث شده ضرورت جهاد تبیین اهمیت مضاعفی پیدا کند و به همین دلیل رهبر انقلاب روی این عنوان تاکید دارند.

وی در ادامه گفت: مسجد سلیمان با منابع و صنایع بسیاری که دارد از میزان بیکاری بالا رنج می برد و راه اندازی پتروپالایش که دغدغه مردم مسجد سلیمان است می تواند مشکل اساسی بیکاری را در این شهرستان به حداقل برساند که خوشبختانه مسئولین با قول هایی که دادند درصدد افتتاح این پروژه بزرگ هستند.

فرمانده سپاه شهرستان مسجد سلیمان: مراقب باشیم در زمین دشمن بازی نکنیم

در ادامه نشست سرهنگ محمودی فرمانده سپاه شهرستان مسجد سلیمان گفت: مسئولین همیشه همراه و همدرد مردم هستند و انتظار داریم مسئولین با عملکرد خوب خود از فشار اقتصادی بر مردم بکاهند.

سرهنگ محمودی افزود: انتظار داریم زمانیکه کشور درگیر توطئه های دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی است برخی از دوستان مراقب باشند در زمین دشمن بازی نکنند و با حرف ها و عملکرد خود فشار اقتصادی را بر مردم بیشتر نکنند.

وی تاکید کرد: امروز مقابله با تهاجم دشمن برای تحریف واقعیت‌ها، دستاوردها، پیشرفت ها نیازمند یک حرکت دفاعی و تهاجم ترکیبی است و دشمن مشکلات کشور را دو چندان نشان می دهد و ما وظیفه داریم با روشنگری این حربه دشمن را خنثی کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مسجد سلیمان: مردم در تامین امنیت به نیروی انتظامی کمک کنند

سرهنگ بهاروند فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مسجد سلیمان در این نشست بیان داشت: مردم در تامین امنیت به مسئولین و خادمین خود در نیروی انتظامی کمک کنند.

سرهنگ بهاروند افزود: از انجام برخی رسم و رسومات از جمله تیراندازی در شهرستان با کمک بزرگان طوایف و مسئولین و فرهنگ سازی رسانه ها می توان جلوگیری کرد تا دیگر شاهد اتفاقات ناگوار نباشیم.

وی ادامه داد: امروزه تمام اعضای خانواده و جامعه ما تقریباً در فضای مجازی حضور دارند و با وجود مزیت ها بسیار این فضا اما متاسفانه یکسری آسیب ها نیز در این فضا وجود دارد که باید سواد رسانه ای تقویت شود تا خانواده ها کمتر در معرض خطرات آن قرار گیرند.