سرپرست فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان: ۱۳ آبان روز تجلی دوباره آزادگی، شجاعت و غیرت انقلابی ملت ایران است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان، مراسم روز «دانش آموز» در روز چهارشنبه ۱۱ آبانماه در مدرسه شهید باهنر شهر عنبر از توابع شهرستان مسجد سلیمان با حضور رضا رضایی فاضل سرپرست فرمانداری شهرستان، علی اکبر مبارزاده رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان، شهوازی بخشدار بخش عنبر و مسئولین محلی برگزار شد.

رضایی فاضل در این مراسم فرارسیدن روز دانش آموز را به دانش آموزان این مدرسه تبریک گفت و اظهار کرد: سیزدهم آبان روز تجلی دوباره آزادگی، شجاعت و غیرت انقلابی ملت ایران است و استکبار جهانی از رشد انقلابی دانش‌آموزان در هراس است.

وی افزود: سیزده آبان روز استواری ملت ایران در مقابل ترفندها و توطئه‌های استکبار جهانی است که باید امسال باشکوه‌تر از سال‌های قبل برگزار شود.

وی حوادث اخیر در کشور و به شهادت رساندن جمعی از هموطنان در حرم شاهچراغ را فتنه و توطئه استکبار جهانی دانست و با عرض تسلیت به خانواده های این شهدا گفت: استکبار جهانی هر روز با توطئه‌ها و نقشه‌های جدید وارد می‌شود و طی ۴۳ سال از عمر پربرکت انقلاب اسلامی، حتی یک روز هم برای ضربه زدن به درخت تنومند انقلاب بیکار ننشسته است.

سرپرست فرمانداری شهرستان با بیان اینکه در اغتشاشات اخیر که به سرکردگی آمریکا، رژیم صهیونیستی و رژیم آل سعود طراحی شده است، تصریح کرد: بر همه مردم روشن شده که دشمن در فکر ناآرامی، اغتشاش و تجزیه ایران است اما محاسبات آنها اشتباه از آب درآمد و دشمنان ملت ایران بدانند بار دیگر دانش‌آموزان در کنار مردم، مدیران، مربیان؛ معلمان و والدین خود در راهپیمایی ۱۳ آبان، انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام خواهند کرد.

رضایی فاضل با تاکید بر حضور پرشور و حماسی اقشار مختلف مردم در کنار دانش‌آموزان، عوامل اجرایی مدارس، معلمان و مدیران و دانشجویان، تاکید کرد: مردم شهرستان مسجد سلیمان و دانش‌آموزان در روز ۱۳ آبان بار دیگر یکصدا اعلام خواهند کرد که مبارزه حق علیه باطل و علیه استکبار جهانی تا سرنگونی استکبار ادامه دارد.

گفتنی است در پایان مراسم از همه دانش آموزان مدرسه شهید باهنر شهر عنبر تقدیر بعمل آمد و مسئولین محلی و شهرستان با حضور در مقبره شهدای گمنام با آرمان های دفاع مقدس و شهدا تجدید پیمان کردند.