سرپرست فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان: شهدا از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون چراغ راه مسئولین در کشور هستند

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان، دومین یادواره ۴۶ شهید ورزشکار شهرستان مسجد سلیمان با حضور رضا رضایی فاضل سرپرست فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان، سرهنگ محمودی فرمانده سپاه ناحیه شهرستان، حجت‌الاسلام والمسلمین داودی امام جمعه موقت شهرستان، بهامیریان رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان، شیخ رباط رییس بنیاد شهید شهرستان، خانواده های شهدای ورزشکار شهرستان مسجد سلیمان و مسئولین شهرستان در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد.

در این یادواره‌ رضایی فاضل سرپرست فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان به جایگاه شهدا در انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: شهدا از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون چراغ راه مسئولین در کشور هستند و خانواده شهدا و مردم از ما انتظار دارند ادامه دهنده راه آنها باشیم.

وی افزود: شهدای ورزشکار با ایمان و اعتقاد خدایی بر دشمنان پیروز شدند، بر ما واجب است در شرایط کنونی که همه دشمنان تا دندان مسلح شدند تا ضربه به کشور بزنند با الگو گرفتن از شهدا بر دشمنان پیروز شویم.

رضایی فاضل خدمت به خانواده شهدا را از اولویت های مسئولین برشمرد و تاکید کرد: شهدا به گردن ما مسئولین حق بزرگی دارند و ما مدیون خون شهدا هستیم و امروز در نبود شهدای گرانقدر وظیفه داریم از خانواده های این والامقامان تکریم و مشکلاتشان را حل کنیم.

گفتنی است در پایان از خانواده های معزز شهدا تقدیر بعمل آمد.