سرپرست فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان: رفع معضل بیکاری باید اصلی ترین اولویت مدیران در شهرستان مسجد سلیمان باشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان، جلسه شورای اشتغال شهرستان مسجد سلیمان به ریاست رضا رضایی فاضل سرپرست فرمانداری شهرستان و با حضور اعضای شورا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

رضایی فاضل در کارگروه اشتغال شهرستان مسجد سلیمان با تاکید بر لزوم توجه ویژه به بحث اشتغال و رفع مشکل بیکاری بعنوان اصلی ترین معضل شهرستان اظهار کرد: اولویت اصلی ما در شهرستان حل مشکل اشتغال است و اگر بتوانیم مشکلات اشتغال را حل کنیم قطعا سایر مشکلات شهرستان نیز خود به خود حل خواهد شد .

وی در این جلسه ضمن تاکید بر حضور تمام روسای عضو در جلسه کارگروه اشتغال خواستار تلاش و هماهنگی بیشتر برای کاهش نرخ بیکاری در شهرستان شد و گفت: با تعامل بین دستگاه های شهرستانی و استانی و همکاری بانک ها می بایست پرداخت تسهیلات اشتغالزایی را برای افراد کارآفرین فراهم نمود تا متقاضیان در زمینه دریافت وام مشکلی نداشته باشند.

رضایی فاضل در ادامه با اشاره به لزوم اعطای تسهیلات اشتغالزایی آسان در شهرستان افزود: نهادینه کردن فرهنگ توزیع اعتبارات و نظارت بر اعطای تسهیلات اعطایی در بحث اشتغالزایی هم باعث جلوگیری از موازی کاری در بحث اعطای تسهیلات اشتغالزایی می گردد و هم می تواند در کاهش نرخ بیکاری شهرستان بسیار موثر باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان خطاب به دستگاه‌ های اجرایی عنوان کرد: همه دستگاه‌ها در ورود اطلاعات در سامانه رصد با اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی همکاری لازم را انجام دهند.