پیام سرپرست فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان به مناسبت حماسه ۹ دی روز تجلی بصیرت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان، رضا رضایی فاضل سرپرست فرمانداری شهرستان طی پیامی حماسه ۹ دی روز تجلی بصیرت را تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی

ملت قهرمان ایران در بیش از چهار دهه حیات پر برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، دوران پر فراز و نشیبی را که مملو از تلخی و شیرین است پشت سر گذاشته است و همین ملت بزرگ در مقابل نقشه های شوم دشمنان قسم خورده نظام اسلامی و مکر و حیله ها و دسیسه های مختلف داخلی و خارجی، چه آشکار و چه نهان با پشتیبانی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی ایران، مقام معظم رهبری، همچون کوه، استوار و مقاوم ایستادگی کرده اند و فتنه ها را یکی پس از دیگری ناکام گذاشتند .

دی ماه نمایش فریاد دین خواهی و ولایت‌ مداری و صحنه درخشش هوشمندی و بصیرت ملت ایران در سپهر تاریخ انقلاب اسلامی است.

بصیرت ملت فزاینده مردم ، شناخت و آگاهی آنها نسبت به عوامل معاند و تلاش برای تحکیم پیمانشان با رهبر کبیر انقلاب باعث شد که با راهپیمایی میلیونی خود در نهم دی ماه سال ۸۸ چشم فتنه را کور کنند و روزی تاریخی را برای انقلاب اسلامی رقم بزنند که تا همیشه تاریخ ماندگار خواهد بود.

اینجانب ضمن گرامیداشت ایام الله ۹ دی که روز بصیرت نامگذاری شده است، از مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستان مسجد سلیمان، برای حضور پرشور در مراسم ۹ دی دعوت می کنم تا بار دیگر عظمت، اتحاد و همبستگی ملت غیور کشورمان را به نمایش بگذارند.

رضا رضایی فاضل
سرپرست فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان