جلسه هماهنگی برگزاری مراسم گرامیداشت سومین سالگرد شهادت سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان، جلسه هماهنگی برگزاری مراسم گرامیداشت سومین سالگرد شهادت سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور اردوان قنبری معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان، حجت الاسلام سید احمدی امام جمعه محترم شهرستان،سرهنگ محمودی فرمانده سپاه ناحیه بسیج شهرستان و مدیران ادارات، دستگاه ها و سازمان ها در دفتر امام جمعه شهرستان مسجد سلیمان برگزار شد.

قنبری معاونت سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان در این جلسه اظهار کرد: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نمونه بارز یک الگوی انسانی کامل بود.

وی افزود: مسئولین باید با الگو گرفتن از این شهید عزیز برای تبیین الگوهای رفتاری و انتقال آن به نسل جدید تلاش کنند، نسل جدید با عدم وجود الگوی مناسب رفتاری و اخلاقی روبرو است که می بایست مکتب، اخلاص و ولایتمداری سردار دلها به وضوح برای جوانان بیان شود.

حجت الاسلام سید احمدی در ادامه این جلسه ضمن گرامیداشت سومین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: همه ما میزبان مراسم سردار دلها شهید سلیمانی بزرگوار هستیم و باید تلاش نمائیم تا آرمان های این شهید عزیز را از طریق این برنامه ها برای نسل جدید تبیین نمائیم.

وی افزود: تفکر و راه حاج قاسم برای همیشه زنده است و این شهید بزرگوار در دل تک تک ایرانیان جای دارد و مراسمات شهادت وی نیز در تمامی سطوح و برای همه اقشار جامعه برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمدی امام جمعه شهرستان در خصوص عظمت شخصیت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی ) که فرمودند شهید سلیمانی یک مکتب است گفت: در هر برهه ای از تاریخ شخصیتی بروز و ظهور پیدا می‌کند که بیشترین شاخصه های اهل بیت (ع ) را داراست و سردار دلها این چنین شخصیتی داشت و مرد عمل بود.

گفتنی است مراسم گرامیداشت سومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی روز سه شنبه ۱۳ دیماه ۱۴۰۱ در باشگاه مرکزی مسجد سلیمان ساعت ۹ با حضور اقشار مردم و مسئولین شهرستان برگزار خواهد شد.