تشریح پروژه‌ های عمرانی در سه بخش مرکزی، گلگیر و عنبر توسط سرپرست فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان + تصاویر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان، رضا رضایی فاضل سرپرست فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان تمامی پروژه های اجرا شده و در حال انجام و آماده بارگذاری در سامانه ستاد شهرستان مسجد سلیمان در سه بخش مرکزی، بخش عنبر و بخش گلگیر را تشریح کرد.

رضایی فاضل اظهار کرد: بسیاری از پروژه های عمرانی از قبیل آسفالت، بهسازی و زیر سازی معابر،جدول‌کاری، سنگ فرش روستاها، رنگ آمیزی جداول و بسیاری دیگر از پروژه های عمرانی و زیر ساختی با تامین اعتبار لازم در روستاهای بخش های مرکزی، عنبر و گلگیر شهرستان مسجد سلیمان در حال انجام است‌.

وی افزود: در بخش مرکزی شهرستان مسجد سلیمان حدود ۲۴ پروژه با مبلغ شش میلیارد و چهارصد و چهل میلیون تومان ۶/۴۴۰/۰۰۰/۰۰۰ انجام یا در حال اجرا است که تحول بسیاری در روستاهای بخش مرکزی ایجاد خواهد کرد.

همچنین در بخش گلگیر شهرستان مسجد سلیمان حدود ۱۴ پروژه با تامین اعتبار پنج میلیارد و چهارصد و پنجاه و یک میلیون تومان ۵/۴۵۱/۰۰۰/۰۰۰ انجام یا در حال انجام است که تا پایان سال بسیاری از این پروژه ها به اتمام خواهد رسید.

سرپرست فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان تصریح کرد: بخش عنبر هم طی چند ماه گذشته بسیاری از پروژه های عمرانی و زیر ساختی آن فعال شده که با اعتبار تامین شده حدود ۱۵ پروژه با مبلغ چهار میلیارد و هفتصد و بیست و هشت میلیون تومان ۴/۷۲۸/۰۰۰/۰۰۰ انجام یا در حال اجرا است که بسیاری از مشکلات مردم بخش عنبر را حل خواهد کرد.

رضایی فاضل تاکید کرد: دولت مردمی نگاه ویژه ایی به روستاها و مناطق کم برخوردار دارد و با تخصیص اعتبار و حق آلایندگی به استان موجب فعال شدن پروژه های شهری و روستایی شده است.

لیست پروژه های انجام شده و در حال اجرا بخش مرکزی شهرستان مسجد سلیمان 

 

لیست پروژه های بخش گلگیر شهرستان مسجد سلیمان 

 

 

 

لیست پروژه های بخش عنبر شهرستان مسجد سلیمان