پیام تبریک سرپرست فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) و روز بزرگداشت مقام زن و مادر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان، رضا رضایی فاضل سرپرست فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س)، روز بزرگداشت مقام زن و مادر و سالروز ولادت امام خمینی( ره)؛ احیاگر اسلام‌ناب محمدی طی پیامی این روز را به همه زنان و مادران تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

بیستم جمادی الثانی، سالروز ولادت باسعادت اُسوه ممتاز عصمت، آموزگار مکتب سرخ شهادت، مادر مطهر امامت ام ابیها، حضرت فاطمه زهرا(س)، یادآور جایگاه رفیع و مرتبت والای زن و مادر در فرهنگ ایرانی اسلامی است، بزرگ بانویی که وجود مطهرش سرمنشا رحمت، چشمه جوشان ولایت، واسطه شامخ فیض امامت و جلوه کرامات لایزال الهی در عالم هستی است.

منزلت بی بدیل وجود مقدس حضرت فاطمه زهرا(س) در پیشگاه پروردگار متعال، زندگی درخشان آن حضرت را به الگویی ممتاز برای همه ابناء بشر، به ویژه زنانِ آزاده مسلمان مبدل ساخته است و بدین گونه دین مبین اسلام با نگاهی سرآمد به شأن و منزلت زن، بر تمام عقاید جاهلی پیرامون آن خط بطلان کشیده و ارزش و جایگاه او را عزت و حرمت بی بدیل بخشیده است.

انقلاب اسلامی ایران با قرارگرفتن در امتداد این مسیر الهی، ضمن احیای ارزش های ناب دینی و معرفتی و زمینه سازی نیل به کمال عالی زنان، ارتقاء منزلت و شخصیت زنان با الهام از آموزه های ممتاز فاطمی در همه عرصه های اجتماعی و خانواده را بدنبال داشت.

اینجانب هفته نکوداشت مقام زن و روز مادر که فرصتی ارزشمند برای تکریم و تجلیل از مقام والای زنان و مادران است را به همگان به ویژه بانوان ارجمند و مادران فداکار این سرزمین و شهرستان مسجد سلیمان صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم و امید آن دارم که در سایه عنایات الهی و اهتمام جمعی بانوان مکرمه بتوانیم در راستای ترویج ارزش های والا و کرامات متعالی آن حضرت تحت عنایات خاصه بقیه الله الاعظم ارواحنافداه قدم برداریم.

رضا رضایی فاضل
سرپرست فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان