نشست مطالبه گران و فعالین اجتماعی با سرپرست فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان، روز یکشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ نشست مطالبه گران و فعالین اجتماعی با رضا رضایی فاضل سرپرست فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه مطالبه گران و فعالین اجتماعی شهرستان مسجد سلیمان با تاکید به ارتباط بیشتر مدیران در شهرستان با مطالبه گران و فعالین اجتماعی خواستار بهره گیری از نظرات و راهکارهای این فعالان در حوزه های مختلف شدند.

مطالبه گران و فعالین اجتماعی شهرستان مسجد سلیمان در نشستی صمیمی به بیان مشکلات و معظلات شهر مسجد سلیمان پرداختند و از سرپرست فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان نظارت بیشتر بر عملکرد مدیران شهرستان را خواستار شدند.

در این نشست که حول محور عملکرد دستگاه های خدمات رسان اعم از آبفا و اداره توزیع برق شهرستان بود، مدیران این ادارات با حضور در جلسه پاسخگوی مطالبه گران و فعالان اجتماعی بودند.

رضا رضایی فاضل سرپرست فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان در این جلسه بر استمرار این جلسات هم اندیشی تاکید کرد و گفت: بیان مشکلات شهرستان مسجد سلیمان و ارایه راهکار از سوی مطالبه گران و فعالین اجتماعی زمینه ساز تحول و پیشرفت در مسجد سلیمان خواهد شد.

رضایی فاضل مطالبه گری را عنصری مهم در تحقق اهداف و برنامه های مدیران در شهرستان مسجد سلیمان عنوان کرد و گفت: افرادی که با مطالبه گری صحیح و درست در صدد رفع مشکلات شهرستان قدم بر می‌دارند قاعدتاً تاثیر بسزایی در توسعه و پیشرفت مسجد سلیمان خواهند داشت.

در ادامه این نشست مطالبه گران و فعالین اجتماعی شهرستان با طرح موضوعات و دغدغه های شهروندان مسجد سلیمانی خواستار خدمات رسانی بهتر به مردم شدند.

همچنین روسای ادارات آبفا و توزیع برق شهرستان مسجد سلیمان به سوالات مطالبه گران و فعالین اجتماعی پاسخ دادند و رضایت مندی شهروندان مسجد سلیمانی از خدمات ارائه شده این دستگاه ها را از اولویت خود بیان کردند.

گفتنی است در پایان این نشست رضا رضایی فاضل سرپرست فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان به روسای ادارات مبنی بر استمرار جلسات با مطالبه گران و فعالین اجتماعی تاکید کرد.