بازدید سرپرست فرمانداری شهرستان از اداره ورزش و جوانان مسجد سلیمان + تصاویر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان، رضا رضایی فاضل سرپرست فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان از اداره ورزش و جوانان شهرستان مسجد سلیمان بازدید بعمل آورد و با پیشکسوتان رشته های مختلف ورزشی شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

رضایی فاضل در این بازدید ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات اداره ورزش و جوانان شهرستان اظهار کرد: شهرستان مسجد سلیمان از ظرفیت بالایی در عرصه ورزش برخوردار است.

وی افزود: با برنامه‌ریزی، الویت‌بندی و توجه ویژه در حوزه‌های مختلف ورزشی شرایط را برای حضور تیم های ورزشی شهرستان در مسابقات کشوری آماده کنید.

سرپرست فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان تصریح کرد: پیشکسوتان ورزشی شهرستان مسجد سلیمان با قراردادن تجربیات خود به نسل جوان زمینه رشد و شکوفایی آنان را فراهم کنند و هرگونه حمایت برای توسعه ورزش، با استفاده از مشوق های لازم، زمینه را برای حضور جوانان بااستعداد شهرستان در تمامی رشته های ورزشی فراهم می کند.

رضایی فاضل بر توجه بیشتر به همه رشته های ورزشی تاکید و خواستار استفاده از مربیان مجرب استانی در شهرستان شد.

وی در این بازدید با ارزیابی نقاط قوت و ضعف در بخش های مختلف بر نحوه خدمات دهی و تسریع در روند پاسخگویی و حل مشکلات ورزشکاران شهرستان مسجد سلیمان تاکید کرد.

گفتنی است در پایان سرپرست فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان با مربیان تیم های فوتسال بانوان شهرستان دیدار و پیگیر رفع مشکلات آنان شد.

همچنین بر تجهیز و راه اندازی خانه جوان در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان تاکید و خواستار استفاده از این ظرفیت مهم در مسجد سلیمان شد.