جلسه ستاد بزرگداشت ایام الله دهه فجر به ریاست سرپرست فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مسجد سلیمان، جلسه ستاد بزرگداشت ایام الله دهه فجر به ریاست رضا رضایی فاضل سرپرست فرمانداری شهرستان و با حضور حجت‌الاسلام سید احمدی امام جمعه محترم شهرستان، حجت‌الاسلام داودی امام جمعه موقت شهرستان، سرگرد جمال‌پور جانشین فرمانده ناحیه بسیج شهرستان و کلیه مسئولین و مدیران شهرستان مسجد سلیمان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

رضایی فاضل در این جلسه با تبریک پیشاپیش ایام دهه فجر به تفاوت انقلاب اسلامی ایران با سایر انقلاب ها در دنیا اشاره کرد و گفت: اصل اسلامیت و جمهوریت دو رکن اساسی و از مهمترین تفاوت انقلاب اسلامی با سایر انقلاب ها است که این دو اصل در کنار هم تعالی و بالندگی را برای کشور به همراه داشته و خواهد داشت.

وی در ادامه با اشاره به انعکاس عملکرد دستگاه های اجرایی برای افکار عمومی اظهار داشت: دستگاه های اجرایی موظفند عملکرد اقدامات در طی ۴۳ سال گذشته به ویژه در دولت مردمی را در دهه فجر برای مردم تشریح نمایند.

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد: ایام دهه فجر نقطه عطف انقلاب شکوهمند اسلامی و متعلق به همه مردم جامعه اسلامی بوده و این یکی از عوامل اصلی گسترش انقلاب اسلامی در تمام دنیا است و علی رغم دشمنی های متعدد نظام استکباری، کشور در تمامی زمینه ها پیشرفت خوبی داشته است.

رضایی فاضل به اهمیت دستاوردها و برکات عظیم نظام مقدس جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: باید تمامی خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی به صورت مطلوب برای مردم در ایام الله دهه مبارک فجر تشریح و این موضوع باید در اولویت کاری دست اندرکاران ، خدمتگزاران و مسئولین قرار گیرد و با برنامه ریزی صحیح و مسوولانه و فضا سازی مناسب در برگزاری برنامه های ایام الله دهه مبارک فجر تلاش نمایند به بهترین شکل ممکن ارزشهای انقلاب اسلامی به قشر جوان و نوجوان شناسانده شود.

گفتنی است در این جلسه سرپرست فرمانداری شهرستان کلیه ادارات را موظف کردند با برنامه ریزی و تشکیل کمیته ها در برگزاری هر چه باشکوه تر این ایام همکاری های لازم را انجام دهند.